Dzień otwarty w SP4

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasz szkolny świat podczas Dnia otwartego pod hasłem “Witajcie w naszej bajce”! Wasza obecność sprawiła, że był to niezapomniany wieczór pełen uśmiechów, radości i fascynujących odkryć!
 Data: 6 marca  Godziny: 16:00 – 18:00
 Spotkanie rozpoczęliśmy serdecznym powitaniem przez dyrektor szkoły, panią Annę Siedlecką, która otworzyła drzwi do naszej bajkowej przestrzeni edukacyjnej.
 Następnie mieliśmy przyjemność podziwiać prezentację multimedialną przygotowaną przez panią dyrektor Annę Wiśniewską, która zaprowadziła nas w magiczną podróż po naszej szkolnej krainie możliwości.
 Nie mogło zabraknąć energetycznych tańców naszego zespołu tanecznego, które dodatkowo podgrzały atmosferę i sprawiły, że każdy czuł się jak bohater swojej własnej bajki.
 Naszych gości oprowadzili nasi kochani nauczyciele, którzy pokazali wszystkie zakątki naszej szkolnej krainy. Dziękujemy, że byliście z nami i dzielicie z nami pasję do nauki i rozwoju!
 Na terenie szkoły odbywały się warsztaty taneczne, eksperymenty naukowe, pokazy robotów oraz zajęcia z języka hiszpańskiego, angielskiego i wiele innych!
 Dla fanów aktywności fizycznej przygotowaliśmy także zajęcia sportowe, które sprawiły, że każdy mógł się poruszać i bawić w swoim tempie.
 Odwiedziliśmy także gabinet integracji sensorycznej, spotkaliśmy się z psychologiem, pedagogiem, logopedą oraz mieliśmy okazję zobaczyć naszą szkolną stołówkę. Super było w szkolnej świetlicy.
Dziękujemy Wam wszystkim za niezapomniane chwile, za wspólną zabawę i naukę! Już nie możemy się doczekać, aby spotkać Was ponownie i kontynuować naszą wspólną podróż przez świat wiedzy i przygody!

Galeria