Ekologiczne sukcesy SP4

Ekologiczne sukcesy SP4: zwycięstwo w konkursie i inspirująca konferencja!
Mamy zaszczyt podzielić się z Wami fantastycznymi wieściami! 22 marca odbyła się Powiatowa Konferencja Ekologiczna, na której nie tylko podsumowano Powiatowy Konkurs Ilustratorski “TAK! dla klimatu”, ale również mieliśmy okazję posłuchać inspirujących prelegentów.
Największą dumę przynosi fakt, że nasza szkoła może pochwalić się zwycięstwem w konkursie! Joanna Panek z klasy 7a sięgnęła po pierwsze miejsce, prezentując swój niezwykły talent.  Ponadto, wyróżnienia zdobyły również dwie inne uczennice: Marta Cejman i Barbara Florek z klasy 5a. Opiekun uczniów: pani G. Miecznikowska. Serdecznie gratulujemy!
W trakcie konferencji mieliśmy przyjemność wysłuchać inspirujących prelekcji. Głos zabrali wybitni specjaliści z różnych dziedzin, takich jak: dr M. Malinowska z katedry Oceanografii Fizycznej i Badań Klimatu Uniwersytetu Gdańskiego, Marcin Modrzewski – dyrektor Welskiego Parku Krajobrazowego oraz Marta Sulej – dziennikarka i specjalistka ds. pogody. Ponadto, mieliśmy możliwość uczestniczenia w konferencji na temat innowacji w edukacji oraz zwiedzaniu Obserwatorium Astronomicznego w Truszczynach i stacji meteorologicznej w Rumianie.
To był niezwykle pouczający i inspirujący dzień, pełen pasji i zaangażowania dla dobra naszej planety. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz gratulujemy naszym utalentowanym uczennicom! Niech ta energia i determinacja towarzyszą nam na każdym kroku w dążeniu do ochrony środowiska.

Galeria