III Mistrzostwa Powiatu w SUDOKU

28 kwietnia 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się III Mistrzostwa Powiatu w SUDOKU dla uczniów klas III-VIII szkół podstawowych. Wzięło w nim udział 15 uczestników z 6 szkół powiatu działdowskiego. Organizatorami konkursu byli nauczyciele matematyki uczący w Szkole Podstawowej nr 4 w porozumieniu z Panią Dyrektor Szkoły Anną Siedlecką. Uczniowie w ciągu godziny rozwiązywali 4 plansze SUDOKU: 1 łatwą, 2 średnie i 1 trudną. SUDOKU wymaga od uczestników spostrzegawczości, logicznego myślenia i analizowania. „MISTRZEM SUDOKU 2023” w kategorii klas III-IV został Cezary Smoliński – SP2 Działdowo; II miejsce zajęła Lena Piątkowska z klasy III a – SP4 Działdowo; III miejsce: Oliwia Kowalewska – SP3 Działdowo. „MISTRZEM SUDOKU 2023” w kategorii klas V-VI został Mateusz Lamparski – SP3 Działdowo; II miejsce zajęła Antonina Szostek z V a – SP4 Działdowo; III miejsce: Hanna Wagner – SP Iłowo-Osada. „MISTRZEM SUDOKU 2023” w kategorii klas VII-VIII została Natalia Ropiak – SP3 Działdowo; II miejsce zajęła: Kornelia Cichocka – SP Koszelewy; III miejsce: Grzegorz Duchna z VIII c – SP4 Działdowo. Gratulujemy wszystkim uczestnikom sukcesów i zapraszamy za rok. Dziękujemy nauczycielom zaangażowanym w prawidłowy i sprawny przebieg konkursu. Opiekunem konkursu jest pani Katarzyna Szymańska.