Zakończenie roku klas ósmych

Dziś podczas uroczystego apelu pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. Był to czas podsumowania ośmiu lat pracy, zamknięcie ważnego etapu edukacyjnego. Uczniowie zostali nagrodzeni za naukę, osiągnięcia sportowe, wolontariat, pracę w zespole wokalno-instrumentalnym. Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratora Oświaty również otrzymali nagrody książkowe. Uczniowie z najwyższą średnią wpisali się do Złotej Księgi. Ósmoklasiści zaprezentowali również swoje umiejętności taneczne podczas poloneza rozpoczynającego uroczystość oraz walca💃, który był niespodzianką dla odchodzącego na emeryturę pana Zdzisława Gadomskiego. Prymusem Szkoły została Wiktoria Keller z klasy 8c a Sportowcem Szkoły Grzegorz Duchna, również z klasy 8c.
Drodzy Ósmoklasiści! Miejcie odwagę marzyć i spełniajcie swoje marzenia. Cieszcie się życiem i umiejętnie korzystajcie z tego, czego nauczyliście się w Waszej Szkole Podstawowej